Małe koty :-)


Nadal szukają domów........

15 maluszków szukało domów na stałe. Zostało już tylko 5 biedaków, które  długo  czekają na swój kochający dom. Kotki wymagają dalszego socjalizowania, ale mają potencjał być super miziakami tylko trzeba im dać trochę czasu.

Uważamy że każdy z piątki pozostałej to kot idealny na dokocenie, bo każdy z nich uwielbia koty!!!

Kociaki są w wieku 7 miesiący. Koteczki zostały wyłapane w dzielnicy Krzyki oraz na jednej z działek naprzeciwko lotniska.

Kotki zostały już odrobaczone i jeden raz zaszczepione.


W sprawie wybranego kociaka prosimy o kontakt telefoniczny lub email:)))

Anatoli- bardzo wesoły, inteligentny kotek, zaciekawiony wszystkim. Ciągle do jakiegoś kota się przytula, a jednocześnie jest bardzo odważny. Kotek zapowiada się w przyszłości na przyjaciela dla człowieka, który towarzyszy przy każdej czynności. Wymaga dalszego oswajania, podchodzi i mizia się do obecnej opiekunki, ale w stosunku do osób dorosłych jest bardzo ostrożny i nieśmiały.

Maciuś- niesamowicie przyjazny burasek, który jest najmniej stresującym się maluchem. Uwielbia głaskanie mógłby być ciągle na rekach i przytulać się. Koteczek idealny dla osoby, która dużo czasu spędza w domu. W stosunku do osób których nie zna jest nieśmiały i chowa się, mimo że jest super łagodnym i miziatym kotkiem.

Marika- bardzo strachliwa koteczka, delikatna z charakteru najlepiej gdyby trafiła do domu doświadczonego który da jej czas na odstresowanie się. Kotka boi się nowych sytuacji i najlepiej by było gdyby dom na stałe już miał kociego pupila ponieważ Marika szuka pomocy u innych kotów gdy się boi.

Cecylia- koteczka jest jeszcze tylko trochę płochliwa, ale to tylko kwestia czasu:) My już ją miziamy!!! niestety gdy ktoś przyjdzie obcy jest tak przerażona ze się  chowa, a to kotka o cudownym charakterze. Cecylka uwielbia inne koty jest idealna na dokocenie najlepiej do innej kotki może być dorosłej. 

Bubuś- bardzo odważny maluch wszystko sprawdza wszystko go interesuje, boi się podejść do człowieka jak już jest na rękach to truchleje i można wszystko przy nim zrobić. Uwielbia dorosłe koty. Idealny na kota przyjaciela dla innego kota zarówno młodego jak i starszego, bo bardzo dobrze dogaduje się z kotami.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz