W nowych domach


Ferdziu około 2-3 lata
Rudolf 1,4 roku

Ksawery roczny kocurek

Bonifacy - 5 lat miziak działkowy
Fela z Katowic- 4 miesiące

Julia - 1,5 roku
Bartek- 2 lata

Marcel i Marcela - 4 miesiące
Krawacik - 5 miesięcy

Madzia - 2 lata

Werka - 2 lata i Pasek 7 miesiecy
Beatka - 1,5 roku
Rudi  - 3 lata
Marysia - 5 lat
Lila z Katowic -  1 rok

Jadzia - 3 miesiące
Gustaw - 3 miesiace
Zosia z Katowic - 2 lata

Cezar - 10 lat
Wojtuś - trafił do Pana Artura


Tolek i Bazyli - bracia trafili do Pani Małgosi :-)
Marysia- bardzo delikatna koteczka, najlepiej gdyby znalazła dom gdzie jest już kot, ponieważ na razie zdecydowanie lepiej się czuje z kotami jak człowiekiem. Marysia szuka właściciela cierpliwego, który zrozumie że ona jest kotem uczuciowym ale bojącym się zmian i nowości, Koty takie jak Marysia ,gdy się otworzą i zaufają stają się ogromnymi miziakami.Nina- właścicielka kotki zmarła, a rodzina chciała ją wyrzucić na dwór. Kotka ma ok 1 roku i bardzo pilnie poszukuje nowego domu. Jest miłym kontaktowym kotem, który dobrze dogaduje się z innymi kotami.
* szacowana data urodzenia: 2015
*  będzie wysterylizowana
* odrobaczony i zaszczepiony

* szuka domu niewychodzącego

* wymagane osiatkowanie balkonu/oknaMadzia- to 1,5 roczna koteczka córka Balbiny i tak jak ona trafiła do nas ze względu na ciężką sytuację właścicielki, która bardzo dbała o swoje koty i do ostatniej chwili się nimi opiekowała. Madzia to kotka bardzo łagodna, bojąca się zmian i nowych osób. Pozwala się dotknąć, ale jeszcze jest zdystansowana do człowieka, obecnie zdecydowanie woli koty co jest dziwne, bo jak została sama z właścicielką to bardzo się otworzyła i stała się super miziatym kotem!!!! Myślimy, że może być kotem jedynym w nowym domu!:)
* szacowana data urodzenia: 2014
* wysterylizowana
* odrobaczony i zaszczepiony

* szuka domu niewychodzącego

* wymagane osiatkowanie balkonu/okna
Sylwek

roczny kocurek, bardzo uczuciowy i delikatny z charakteru, uwielbia przytulać się i leżeć na klatce piersiowej właściciela, który będzie go głaskał i całował. Kotek bardzo boi się małych dzieci wiec szuka domu spokojnego i bardzo stabilnego. Może być z innym kotem ze względu na uległy charakter, nie boi się psów.

Szczepienie: TAK (Versifel)
Odrobaczanie: TAK (Milbemax)
Wykastrowany/ Kastracja:TAK

Antek (piracik)- bardzo przyjacielski, miziaty kocurek, głodomor:))) bardzo lubi głaskanie i człowieka. Mógłby być sam ale mile widziany kompan na lata.


Celinka- koteczka jest jeszcze płochliwa, ale to tylko kwestia czasu:) Wzięta na rekach daje się pogłaskać ale nie podchodzi sama do człowieka. Jest bardzo ciekawa świata wiec jeszcze maksymalnie dwa tygodnie i będzie innym kotem.

Kardamon- bardzo łagodny sympatyczny kocurek. Zapowiada się na świetnego kota, do tego dość spokojnego.Misia- niesamowicie sympatyczna i łagodna koteczka, byłaby świetnym kompanem dla starszej koteczki. 

Beniu- kolejny łagodny i sympatyczny maluszek, który trzyma sie swoich braci i sióstr, dlatego wydaje nam się że będzie najlepiej dla niego gdy trafi do domu z innym kotem.Boluś - cudny kot!!!!


 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz